Koolinoorte kalaroogade kokanduskonkurss

Koolinoorte kalaroogade kokanduskonkurss
Koolinoorte kalaroogade kokanduskonkurss

Peaauhind on tippkoka koolitus

Otsi või mõtle sõbra, klassi või mistahes seltskonnaga välja üks põnev kalatoidu retsept. Andke endast parim, et retseptist valmiks maitsev ja kaunis kalaroog. Kui toit valmis, saatke meile oma roast retsept ja fotod (kuni kolm) ning võimalusel valmistamise video.

Loomulikult on konkursil ka auhinnad. Peaauhinnana loositakse välja kahele õnnelikule osalejatiimile koolitus tippkokaga, kellega koos saab köögimaailmas teha palju põnevat. Lisaks antakse välja eriauhindu.

Ootame kampaanias osalema kõiki põhikooliõpilasi üle Eesti.

Võistlus kestab 10.01- 20.02

Osale juba täna!

Kalaroogade valmistamise konkursil osalemine on imelihtne. Saatke meile oma roa retsept, fotod (kuni kolm) ja võimalusel selle valmistamise video ning võidki olla üks neist, kel õnnestub auhindadest osa saada.

Võistlustöö saatmiseks kliki siia

Auhinnad

Peaauhinnana loositakse kaks kokanduskoolitust Estonia Resort Hotel & Spa restoran Noot peakoka Rudolf Visnapuuga. Lisaks jäädvustatakse retseptide valmistamine kahe õnneliku grupiga. Samuti antakse välja eriauhindu.

Loosis välja valitute roogade valmistamise filmib üles professionaalne meeskond. See on noortele kokkadele tõeline hüppelaud, millest võib vabalt sündida uus kokanduskanal YouTube’is. Äkki oled just sina Eesti järgmine kuulus telekokk?

Koolinoorte kalaroogade kokanduskonkurss

Uue kooli kalatoidud retseptid

Võrgud juba vees, aga retsept valimata? Leia maitsvaid ja huvitavaid kalaroogasid lõunaks, õhtusöögiks või suuremaks pidustuseks!

Uudised

Kalasadamate päevale sildusid kümned tuhanded inimesed

Aprilli viimasel päeval aset leidnud üle-eestilisele kalasadamate päevale vooris rekordarv kalahuvilisi. Esialgsetel andmetel väisas Eesti sadamaid lausa 35 tuhat külalist. Enim külastatud sadamate hulka kuulusid Japsi kalasadam (5 tuhat), Dirhami (3.5 tuhat) ja Lindi (ligi 3 tuhat). Üksjagu huvi äratas ka Pärnu Fishing Village Kalurikülas, Varnjas ja Kolkjas 2.5 tuhande külastajaga.

Loe edasi

Tartu külje alla kogunes maaelu “Silicon Valley” ehk Maamess 2022

Rahvusvahelisel põllumajanduse, metsanduse, aianduse ja toidutööstuse ettevõtteid ning organisatsioone kokku koondaval messil hoidis kalatoitude lippu kõrgel meie enda Siia-Miia.

Loe edasi

Aasta Kalatoote tiitli napsas taaskord Heimon Kala

“Nad tegid seda jälle,” kirjutab aasta parimaid tootearendusi tunnustav Eesti Toiduainetööstuse Liit parimat kalatoodet välja kuulutades. Juba teist aastat järjest pälvis auhinna Saaremaal tegutsev Heimon Kala, seekord džinni ja kadakamarjadega täiustatud vikerforelli viiludega.

Loe edasi