Koolinoorte kalaroogade kokanduskonkurss

Koolinoorte kalaroogade kokanduskonkurss
Koolinoorte kalaroogade kokanduskonkurss

Peaauhind on tippkoka koolitus

Otsi või mõtle sõbra, klassi või mistahes seltskonnaga välja üks põnev kalatoidu retsept. Andke endast parim, et retseptist valmiks maitsev ja kaunis kalaroog. Kui toit valmis, saatke meile oma roast retsept ja fotod (kuni kolm) ning võimalusel valmistamise video.

Loomulikult on konkursil ka auhinnad. Peaauhinnana loositakse välja kahele õnnelikule osalejatiimile koolitus tippkokaga, kellega koos saab köögimaailmas teha palju põnevat. Lisaks antakse välja eriauhindu.

Ootame kampaanias osalema kõiki põhikooliõpilasi üle Eesti.

Võistlus kestab 10.01- 20.02

Osale juba täna!

Kalaroogade valmistamise konkursil osalemine on imelihtne. Saatke meile oma roa retsept, fotod (kuni kolm) ja võimalusel selle valmistamise video ning võidki olla üks neist, kel õnnestub auhindadest osa saada.

Võistlustöö saatmiseks kliki siia

Auhinnad

Peaauhinnana loositakse kaks kokanduskoolitust Estonia Resort Hotel & Spa restoran Noot peakoka Rudolf Visnapuuga. Lisaks jäädvustatakse retseptide valmistamine kahe õnneliku grupiga. Samuti antakse välja eriauhindu.

Loosis välja valitute roogade valmistamise filmib üles professionaalne meeskond. See on noortele kokkadele tõeline hüppelaud, millest võib vabalt sündida uus kokanduskanal YouTube’is. Äkki oled just sina Eesti järgmine kuulus telekokk?

Koolinoorte kalaroogade kokanduskonkurss

Uue kooli kalatoidud retseptid

Võrgud juba vees, aga retsept valimata? Leia maitsvaid ja huvitavaid kalaroogasid lõunaks, õhtusöögiks või suuremaks pidustuseks!

Uudised

Kuidas ära tunda värsket kala?

Siililegi selge, et maasikaid on nii hinna kui värskuse poolest mõttekas osta vaid kevadel ja suvel. Õnneks leiab tark tarbija poeriiulilt õige ja enda maitsele sobiva kalaliigi igal aastaajal. Milliseid uimelisi tasub käesoleval sügisel poekorvi püüda?

Loe edasi

KALAMÜÜT: Kala kilohinna kirujail soovitame vaadata väiksema pakendi hinnasilti

Hinnatõus on tabanud kõiki valdkondi, sealhulgas kalandust. Siiski on ahastus mõne kalaliigi kõrge kilohinna ees pigem emotsionaalne, sest kilogramm ongi suur kogus ja alati saab eelistada väiksema kaaluga tooteid või hooajalisi kalaliike.

Loe edasi

Kalanädal toob kohalikud kalaroad Ukraina vabatahtlike lauale

September on Eesti toidu kuu ja selle viimase nädala peaesineja üleriigilisel tuuril on kohalik kala Eesti Peakokkade Ühenduse kulbikuningatelt.

Loe edasi