Koolinoorte kalaroogade kokanduskonkurss

Koolinoorte kalaroogade kokanduskonkurss
Koolinoorte kalaroogade kokanduskonkurss

Peaauhind on tippkoka koolitus

Otsi või mõtle sõbra, klassi või mistahes seltskonnaga välja üks põnev kalatoidu retsept. Andke endast parim, et retseptist valmiks maitsev ja kaunis kalaroog. Kui toit valmis, saatke meile oma roast retsept ja fotod (kuni kolm) ning võimalusel valmistamise video.

Loomulikult on konkursil ka auhinnad. Peaauhinnana loositakse välja kahele õnnelikule osalejatiimile koolitus tippkokaga, kellega koos saab köögimaailmas teha palju põnevat. Lisaks antakse välja eriauhindu.

Ootame kampaanias osalema kõiki põhikooliõpilasi üle Eesti.

Võistlus kestab 10.01- 20.02

Osale juba täna!

Kalaroogade valmistamise konkursil osalemine on imelihtne. Saatke meile oma roa retsept, fotod (kuni kolm) ja võimalusel selle valmistamise video ning võidki olla üks neist, kel õnnestub auhindadest osa saada.

Võistlustöö saatmiseks kliki siia

Auhinnad

Peaauhinnana loositakse kaks kokanduskoolitust Estonia Resort Hotel & Spa restoran Noot peakoka Rudolf Visnapuuga. Lisaks jäädvustatakse retseptide valmistamine kahe õnneliku grupiga. Samuti antakse välja eriauhindu.

Loosis välja valitute roogade valmistamise filmib üles professionaalne meeskond. See on noortele kokkadele tõeline hüppelaud, millest võib vabalt sündida uus kokanduskanal YouTube’is. Äkki oled just sina Eesti järgmine kuulus telekokk?

Koolinoorte kalaroogade kokanduskonkurss

Uue kooli kalatoidud retseptid

Võrgud juba vees, aga retsept valimata? Leia maitsvaid ja huvitavaid kalaroogasid lõunaks, õhtusöögiks või suuremaks pidustuseks!

Uudised

Mis teeb kohast Eesti vete ühe maitsvaima kala?

Vladislav Koržetsi kalaseiklus saab lõpu Peipsi ääres, kus Meerpalu isa-poja kaluriduo Uno ning Janek Mertsin võtavad luubi alla koha. Lapsest saati isaga kalal käinud Janek tutvustab Peipsi järve iseärasusi ning taldrikule satub koha nii magusal kui ka soolasel kujul.

Loe edasi

Vaata, kuidas on kaluritööga seotud kuulus multikategelane Pikne McQueen!

Vladislav Koržets läheb saates “Kalale Koržetsiga” külla Pärnu kalurile Tarmo Luksile, kes on merel käinud juba veerand sajandit. Seekordse saate peategelane on ahven ja tema etteaste on paljudele seni tundmatu ahvenaroog – garaažikala.

Loe edasi

Vaata, kuidas kohalik angerjas jõuab Ameerikast Võrtsjärve

Viiendat põlve kalur Kevo Kärp tutvustab Vladislav Koržetsile Võrtsjärve tuntuimat elanikku – angerjat. Uurime, kuidas angerjas Ameerika rannikult Sargasso merest Võrtsjärve jõuab ja kui palju teda seal võrku jääb. Ühtlasi valmistame angerjast nii koduse kui ka üsna eksootilise kõhutäie.

Loe edasi