Maailma suurim purjelaevastik Tallinnas!

Tallinn
Maailma suurim purjelaevastik Tallinnas!

Maailma suurim purjelaevastik, The Tall Ships Races jõuab kesksuve Tallinna. Ülipopulaarne regatt on toimunud aastakümneid ning vallutanud tuhanded südamed kogu maailmas.

Uhke merepidu peetakse Tallinna kesklinna sadamates -Vanasadam,  Lennusadam, Patarei merekindlus, Kalaranna kvartal ja Noblessneri jahisadam. Meelelahutust maal ja merel pakuvad artistid nii Eestist kui mujalt maailmast. Avatud on välikohvikud, lastealad, kalaturg, käsitöölaat, disainitänav ning kümned ja kümned purjekad ootavad teid oma pardale!

The Tall Ships Races on pikaajalise traditsiooniga rahvusvaheline avamere õpperegatt, mille eesmärk on kaasata ja õpetada noori ning juhtida tähelepanu merekeskkonna hetkeolule ja loodussäästlikkusele. Laevastiku meeskonna liikmetest on vähemalt pooled erinevatest riikidest pärit 15-25-aastased, kes on oma kodumaal välja valitud sadade soovijate seast ning kellest nii mõnigi on tegemas oma elu esimest meresõitu. Regatil osalemine annab noortele kogemused meeskonnatööks, paneb proovile üllatuslikes oludes ning seiklustesse, kust saab oskused ja sõbrad terveks eluks.

Vaata sündmuse kodulehte