Aga kui telliks täna hoopis mingit kalatoitu?

Aga kui telliks täna hoopis mingit kalatoitu?

Vaadates aknast välja, on selge – sügis on kindlalt kohal. Mida see tähendab kalasõbrale? Ikka seda, et enam ei saa suvisel Saaremaal suitsulesta ega Peipsi ääres tinti mekkida. Samuti on keeruline vihmasel koduhoovil lõhekülg grillile asetada või jõekaldal uhhaad keeta.

Alati saab ju minna poodi, et meelepärane kalaroog valmistada? Tõsi. Aga on päevi, mil aega või viitsimist on vähe. Sama lugu restoranidega – kes see ikka soovib läbi vihma ja lörtsi kohale minna, et leida mitte ühtegi vaba kohta.

Aga kala ju peab sööma. Eriti külmal ja pimedal ajal, mil kalas leiduvast D-vitamiinist, oomega-3-rasvhapetest ja erinevatest mineraalidest palju kasu on. Mida siis ikkagi teha, kui kala kõlab hästi ja neelud juba käimas?

Miks mitte kutsuda restoran koju! Las kelnerid ja kalaroogi valmistavad kokad jäävad oma tööpostile – kuller ajab asja korda. Võta lahti Bolt Foodi äpp, sirvi menüüd ja vali aga “Kala kõlab hästi” kampaaniavaliku alt meelepärane hõrgutis välja.

Kuidas kõlaks näiteks indiapärane kalahautis, krõbe fish’n’chips, mahlane lõhefilee, tuunikalast steik, tervislik salat või kiire suitsusiia wrap? Valik on lai ja võid kihla vedada, et sinu valitud kala näkkab Bolt Foodi abil iga ilmaga. Kõlab hästi, kas pole!

Kalatoitude retseptid

Võrgud juba vees, aga retsept valimata? Leia maitsvaid ja huvitavaid kalaroogasid lõunaks, õhtusöögiks või suuremaks pidustuseks!