Kala nautimine on lihtne!

Kala nautimine on lihtne!

Ei ole välistatud, et argipäeval või nädalavahetusel tuleb nii mõnelgi pähe mõte “Läheks täna restorani”. Ideena tore küll, ent kaardid tuleb hetkel veidi ümber mängida. Mida teha ajahetkel, mil restoranides vaikib jutusumin ning kahvlite-nugade klõbin?

Kampaania “Kala kõlab hästi” juhtmõtte üks märksõna on Lihtne. Paljud arvavad, et kala valmistamine on raske ning aeganõudev ning selle valmistamiseks peab olema kohati meisterkoka tiitli vääriline. Tegelikult on kogu lugu palju lihtsam, sest kampaania retseptidega näitame, et igasugustest kaladest on lihtsa vaevaga võimalik valmistada maitsvaid ja isikupäraseid, isegi restoranimõõtu roogasid. Tuleb ainult retsept ette võtta ja loovus valla päästa, sest igaühes on kasvõi killuke toidukunstnikust meisterkokka.

Aga mis siis, kui köögis ei ole mahti kokata või külmikusisu ei anna piisavalt ideid? Pärast väsitavat tööpäeva tunneme vahel, et tahaks end lihtsa vaevaga premeerida millegi heaga, näiteks restoraniroogadega või kohvikutes pakutavaga. Hoolimata sellest, et hõrkude lõhnadega meelitavad toitlustajad kinni on, saame paari näpuvajutusega restorani ise koju kutsuda, sealjuures ei pea pidžaamatki pintsaku vastu vahetama. Nii tuleb ainult kätte võtta telefon ning valida välja see kalaroog, mis täna isutab. Eriti Lihtne on teha seda Bolt Food äpiga, sest nendega oleme pannud kokku mitmete restoranide kalatoidupakkumised, mis viivad keele alla ning tekitavad isu veel ja veel kala süüa.

Kui lähiajal on plaanis kala tellida, siis lahendus peitub Bolt Foodi äpis. Mugavus täidab kõhtu ning nii on kala nautimine äärmiselt Lihtne. 

Kõlab nagu mõte!

Kalatoitude retseptid

Võrgud juba vees, aga retsept valimata? Leia maitsvaid ja huvitavaid kalaroogasid lõunaks, õhtusöögiks või suuremaks pidustuseks!