Merefestival lõi laineid

Eesti suurim merepidu Sail Tallinn 2021 pakkus 16–18 juuli tegevusi nii suurematele kui ka väiksematele merehuvilistele. Kolmel päeval toimunud menukas festival leidis aset Noblessneri jahisadamas, Patarei merekindluses, Vanasadamas kui ka Lennusadamas. Programm oli tihe ja mitmekülgne – külastajatel oli võimalus nautida melu nii maal, merel kui ka õhus.

Festivalimöllust ei puudunud ka imehea toit. Lisaks teistele toitlustusaladele, valmistas Kalanduse teabekeskus koostöös nimekate kalakokkade Vladislav ja Kaarel Koržetsi ning Hanno Kasega publiku silme all hõrke kalaroogasid, mille retsepte ja näpunäiteid jagati kõikidele kalasõpradele ja kokandushuvilistele. Toite said kõik soovijad ka ise maitsta. Nagu ühele õigele kassile kohane, ei puudunud ka Siia-Miia suurimalt merepeolt. Tutvustanud “Kala kõlab hästi” projekti, jagas ta maitsvate kalaroogade retsepte ning rõõmustas lapsi ja täiskasvanuid. Kel vedas, see sai ka Siia-Miiaga end ühele pildile jäädvustada.

Kalatoitude retseptid

Võrgud juba vees, aga retsept valimata? Leia maitsvaid ja huvitavaid kalaroogasid lõunaks, õhtusöögiks või suuremaks pidustuseks!